Szanowni Państwo,
 
serdecznie zapraszamy do podjęcia działań w ramach XXIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodzin, których tegoroczne hasło brzmi „Młodość-miłość-małżeństwo-rodzina”. Z racji nadal panującej epidemii SARS-CoV-2 tegoroczne Dni Rodziny będą inne niż dotychczas, zdecydowano się zorganizować wydarzenie w formie on-line.
 
Inauguracja wydarzenia przypada na dzień 14 maja 2021r. Inauguracja odbędzie się w formie on-line.
 
Wszystkie zapowiedzi zawiązane z XXIII Warmińsko-Mazurskimi Dniami Rodziny znajdują się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (pod poniższym linkiem)
 
 
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie literackim oraz konkursie plastycznym i grafiki komputerowej. Pierwszy etap konkursu odbywa się w murach Państwa szkoły, następnie prace należy odesłać na dalszy etap wojewódzki.
 
Regulamin konkursów na etapie wojewódzkim znajduje się w załączniku. Przesyłamy również Państwu przykładowy regulamin, który można wykorzystać w swojej szkole.
 
Do 30 czerwca br. Należy przesyłać relacje z podjętych w ramach tegorocznej edycji Dni Rodziny inicjatyw. Relacje te wraz z ewentualną dokumentacją fotograficzną (do 3 zdjęć) należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres: ul. Prosta 5/6, 10-028 Olsztyn z dopiskiem: relacja. Wszystkie relacje zostaną opublikowane w jesiennym numerze „Biuletynu Rady ds. Rodzin”.
 
 

REGULAMIN PLASTYCZNY GAŁDOWO

REGULAMIN plastyczny ogólny

regulamin literacki Gałdowo

regulamin literacki ogólny