Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla oddziału przedszkolnego 3-4 latków odbędzie się 31 sierpnia (poniedziałek) o godz. 8.00. W uroczystości uczestniczyć z dziećmi może tylko jeden rodzic przestrzegając procedur bezpieczeństwa obowiązujących w czasie epidemii COVID-19.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 dla oddziału przedszkolnego 5-6 latków i pozostałych klas odbędzie się 1 września 2020 r. o godz. 7.30. W tym dniu autobus będzie jechał zgodnie z dotychczasowym rozkładem jazdy. Rozwóz o godzinie 8.15.

Do autobusu dzieci wsiadają w maseczkach. Prosto z autobusu uczniowie idą do swoich klas, gdzie odbędzie się krótkie spotkanie z wychowawcami klas. Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk. Należy również zachować dystans od innych osób co najmniej 1,5 m. Maseczki zdejmujemy dopiero po wejściu do klasy i zajęciu miejsca. Z rodzicem mogą przyjść tylko dzieci oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy pierwszej przestrzegając procedur bezpieczeństwa obowiązujących w czasie epidemii COVID-19.

Podręczniki będą rozdawane 2 września 2020 r.

Indywidualne obiady można zamawiać od 1 września w sekretariacie szkoły. Cena obiadu 7,20 zł. Obiady z GOPS-u – zgłaszać wnioski do GOPS Iława.

 

       

                                                                                  Dyrektor SP Laseczno

                                                                                   mgr Danuta Gubała