Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole ze względu na zwiększoną ilość wydarzeń podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza odbyła się 18 czerwca 2019 roku. Dzień ten rozpoczęliśmy od wspaniałego koncertu zespołu szantowego, podczas którego uczniowie mogli bawić się przy dźwiękach tej muzyki. Później naszą szkołę odwiedzili ratownicy WOPR, którzy instruowali uczniów, jak bezpiecznie przeżyć wakacyjny czas beztroski nad wodą. Następnie rozpoczęła się oczekiwana uroczystość dla Oddziału Przedszkolnego w naszej szkole, podczas której zostały wręczone dyplomy dla małych szkrabów uczęszczających do naszej placówki. Po tym odbyła się uroczysta Gala Osiągnięć Uczniów, gdzie nagrody za swoje sukcesy odbierali aktywnie włączający się w różne inicjatywy szkolne uczniowie. Uhonorowani zostali członkowie Samorządu Szkolnego, najbardziej "zaczytani", "zabiegani" i oszczędzający uczniowie w szkole oraz ci, którzy zostawali laureatami we wszelakich konkursach.

Zapraszamy do obejrzenia ogromnej fotorelacji z tego wydarzenia, klikając w poniższe linki:

Zespół szantowy

Pokaz ratowników WOPR

Zakończenie przedszkole

Wyróżnieni uczniowie