Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy w dwóch częściach. Pierwsza część odbyła się 31 maja w naszej szkole i ten dzień upłynął pod hasłem Trzymaj formę. Uczniowie z pomocą wychowawców przygotowali zdrowe posiłki z owoców, warzyw, nabiału, ziaren. Powstały smakowite kanapki, sałatki warzywne oraz owocowe. Spragnieni mogli ugasić pragnienie wodą z cytryną i miętą. Kolejny raz okazało się, że dzieciaki wiedzą jakie produkty należy wybrać, aby zdrowo się odżywiać. Lubią warzywa i owoce, umieją przygotowywać z nich apetycznie wyglądające przekąski. Uczniowie przygotowali też prace plastyczne i utworzyli hasła zachęcające do prowadzenia zdrowego trybu życia. Znalazł się także czas na wspólną zabawę i aktywność fizyczną.

 

Po kliknięciu w poniższe zdjęcie można zobaczyć fotorelację z tego wydarzenia