Dnia 27 marca w Szkole Podstawowej w Gromotach odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla uczniów klas IV-VII. Naszej szkoły nie mogło tam zabraknąć. Zainteresowanie konkursem było duże wśród młodzieży naszej szkoły i po eliminacjach szkolnych naszą szkołę reprezentowali w kategorii soliści: Nikola Kosińska z piosenką Lukasa Grahama „7 years”, Wiktoria Paczkowska z piosenką Celine Dion „My heart will go on” oraz w kategorii duety: Julia Głowacz wraz z Bartoszem Skolmowskim z piosenką Labrintha i Emeli Sande „Beneath Your Beautiful”. Soliści zostali docenieni przez jurorów i otrzymali wyróżnienia, natomiast w kategorii duet nasi uczniowie odnieśli spektakularny sukces, tak zdobywając gromkie brawa tuż po swoim występie, jak i w chwili, gdy stało się jasne, że zajęli I miejsce. Serdecznie im gratulujemy. Uczniów do konkursu przygotował nauczyciel języka angielskiego Pan Grzegorz Olszewski.

Poniżej film z występu zwycięzców oraz fotorelacja

Film

Po kliknięciu w zdjęcie można zobaczyć fotorelację z tego wydarzenia