Dnia 4 marca 2018 roku w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie, świętując Międzynarodowy Dzień Kobiet, odbyła się niecodzienna uroczystość z nadzwyczajnym udziałem uczniów naszej. W części pierwszej miało miejsce przedstawienie teatralne pt. „Rodzina potęgą jest” stworzone przez nauczycielkę naszej szkoły Panią Zofię Asztemborską, we współpracy z nauczycielem muzyki Panem Sławomirem Zbysińskim, który dbał o aranż muzyczny. Fenomenalny występ naszych uczniów przypadł wielce do gustu zebranej w sali GOK-u publiczności, która niejednokrotnie wybuchała salwą śmiechu, nagradzając aktorów-amatorów oklaskami. Nie zapominając, że to Dzień Kobiet, uczniowie naszej szkoły wręczyli Paniom obecnym na sali drobne upominki. To był naprawdę wyjątkowy dzień.

Po kliknięciu w zdjęcie można zobaczyć obszerną fotorelację z tego wydarzenia.