10 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego Dyrektor Szkoły Pani Danuta Gubała uhonorowała uczniów naszej szkoły z dwóch powodów:

1) Uczniowie, po przygotowaniu przez wuefistę Pana Adama Przybilskiego, zdobyli I miejsce w V Gminnej Olimpiadzie Sportowej o puchar Wójta Gminy Iława, która miała miejsce w ZSP w Wikielcu 9 listopada 2017 roku. Pani Dyrektor z dumą wypowiadała się o uczniach naszej szkoły. W trakcie apelu została przekazana maskotka przedszkolakom, z czego bardzo się ucieszyli.

Naszą szkołę reprezentowali:

1.       Zuzanna Machcińska

2.       Julia Pucińska

3.       Maja Oleksiak

4.       Zuzanna Kozakiewicz

5.       Zofia Figurska

6.       Maja Żmudzińska

7.       Kamila Górecka

8.       Nikola Kolasińska

9.       Konrad Krzywkowski

10.   Kacper Janik

11.   Adrian Bubiec

12.   Jakub Skolmowski

2) Uczniowie klas VI i VII brali udział w VI festiwalu Pieśni i Piosenki Polskiej, podczas której zaprezentowali wysoki poziom, śpiewając zupełnie nieznane utwory, co sprawiło, że wyróżniały się na tle innych uczestników.

więcej zdjęć